Cvičení na velkém míči je určeno pro všechny věkové kategorie, začátečníky i pokročilé a má BLAHODÁRNÉ účinky. Jen pouhým posazením nás nutí zapojit svaly a udržovat rovnováhu, aniž bychom se nějak snažily a již tímto způsobem posilujeme záda a svaly kolem páteře. Zlepšuje se svalové napětí a koordinační poruchy, procvičíte i svaly hluboce uložené – zpevnění hlubokého stabilizačního systému (svalstvo zádové ,břišní, pánevní dno , bránice , šíjové svaly ).

Posilujete aniž byste si to uvědomovali, nezatěžujete kloubní aparát ,což přispívá k odstranění bolesti kloubů a páteře. Prevence svalových dysbalancí, bolestí zad.

Upravuje držení těla (kulatá záda,vybočení zad ..) Podporuje tvarování postavy. Při hopsání zvyšujete i svou kondici, podporujete tak i srdeční aktivitu a dýchání. Střídání pomalých i dynamických posilovacích bloků. Na závěr důkladné posílení a protažení svalů celého těla.

Míče vám půjčím , doporučuje se cvičit bosky , nebo boty s protiskluzovou podrážkou , pohodlné oblečení , pití , ručník .

TĚŠÍM SE NA VÁS !!!

Sezení , cvičení , nebo jen pohupování na míči je prospěšné i u těhotných žen , protože umožňuje uvolnění pánve , zmírňuje bolest zad a rodičkám tak pomáhá snášet bolest. Aktivace HSS.